CSHDD

Česko-Slovenská herní digitální databáze je místo pro opravdové hráče. Komunita, ve které hráči pomáhají ostatním hráčům nejen s výběrem her. Tohle všechno je tu pro Tebe

Hodnocení

Není nic jednoduššího než hodnocení her pomocí hvězd, ukaž jak moc se ti hra líbila nebo naopak.

Komentáře

Když hvězdy nestačí, napiš co se ti na hře líbilo či naopak a pomoz tím ostatním hráčům.

Soutěže

Za tvou aktivitu tě rádi odměníme. V pravidelných soutěžích máme připraveny TOP hry.

Novinky a bleskovky

Aby ti nic neuteklo, přinášíme ti každý den krátké zprávy z herního světa.

Nevíš co hrát?

Jednoduché vyhledávání ti pomůže. Vyber platformu, žánr nebo rok vydání a výsledek se dostaví ve vteřině.

Vývojáři

V databázi nalezneš tisíce herních vývojářů a her, které jim prošli pod rukama.

Videa a streamy

U většiny her naleznete trailery či gameplaye. V sekci Videa jsou nejen tyto trailery, ale i videa z youtube + aktuální nejsledovanější české streamy z platformy Twitch.

Oblíbení uživatelé a hry

Přidávej si jednoduše hry do oblíbených nebo sleduj zajímavé komentáře vybraných uživatelů. Všechny oblíbené položky nalezneš ve svém profilu.

Karma a achivementy

Za tvou aktivitu jsi automaticky zařazen do soutěží. Zároveň ale získáváš do svého profilu achievementy a body do karmy, které tě posouvají do dalších levelů a odemykají ti nové avatary.

Tím ale nekončíme. Naopak! Máme v plánu sekci se zajímavostmi, diskuzi ke každé hře a globální fórum, agregaci herních soundtracků, sekci zabývající se cosplay, základní informace z e-sportu a mnoho dalšího.

Zároveň se nebráníme novým nápadům a vylepšením. Neváhej a napiš nám, když tě napadne cokoli, jak CSHDD posunout dál nebo pokud ti na webu nějaká hra chybí.

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.